HHotel Sen Świebodzin to idealne miejsce na komfortowy pobyt, jak i na organizację przyjęć, konferencji oraz szkoleń. KOMFORTOWY ZAKĄTEK

w centrum miastaHotel Sen oddalony jest zaledwie o około 1,5 km od dworca kolejowego w Świebodzinie oraz o 500 metrów od centrum miasta. Bliskość starówki powoduje, że spacer do niej zajmie zaledwie 5 minut. 
Do najbardziej charakterystycznej budowli w mieście, słynnej figury Chrystusa Króla, dojazd z Hotelu Sen wyniesie tylko 7 minut. 

Z kolei dla gości pragnących szybko się przemieścić, dojazd do węzła drogi S3 zajmie zaledwie 3 minuty, natomiast do węzła autostrady A2 nie więcej niż 10. Na terenie Hotelu Sen znajduje się monitorowany parking, który jest przystosowany zarówno dla samochodów osobowych, jak i autobusów. Co warto podkreślić, posiadamy ponad pięćdziesiąt miejsc parkingowychWYJĄTKOWY KLIMAT

komfort i spokójDoskonale zdajemy sobie sprawę, że dobry hotel to nie tylko pokoje, w których gość poczuje się komfortowo. Dlatego w trosce o ich relaks oddaliśmy do dyspozycji ogród letni, wybieg dla psów, sad czy plac zabaw dla najmłodszych bywalców naszego obiektu.

Na terenie obiektu znajduje się również sauna fińska, a dla tych którzy nabiorą chęci na odrobinę aktywności fizycznej udostępniamy rowery oraz zachęcamy do skorzystania z oferty naszej kręgielni, która połączona jest z cocktail barem. W hotelu jest dostępny bezprzewodowa sieć Wi-Fi. Obiekt posiada również własną pralnie.

BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ

-DOSKONAŁA LOKALIZACJA-